Secila nga Suitat ka dy dhoma të ndërlidhura me njëra-tjetrën, një dhomë ndënje dhe një dhomë gjumi me krevat “King Size”, dy dritare të mëdha dhe një ballkon me pamje të qytetit të vjetër. Këto dhoma janë të bollshme me tavane të lartë dhe dy dritare të mëdha duke bërë te mundur përfitimin e dritës natyrale. Tualeti është i paisur me kabinë moderne dushi.

 

 

Tiparet e përgjithëshme

 • Pamja – Qyteti i vjetër
 • Dekori – Modern
 • Krevati – Krevat Dopio i madh
 • Duhanpirja – Zona të përcaktuara për pirjen e duhanit
 • Karateristika të tualetit – Kabinë dushi me nje spraj trupi shtesë
 • Maksimumi i Okupances – 2 Persona

Tiparet e dhomës

 • Ajër i Kondicionuar
 • Dy Televizora me ekran të sheshtë HD
 • Minibar
 • Tryezë pune
 • Kasafortë në dhomë
 • Tharëse Flokësh

Ju mund të rezervoni dhomat tona 24h


Rezervo tani

Mënyrat e pagesave

Ne pranojmë mënyrat e pagesave si më poshtë:

       

 • Maestro Cash Card
 • Visa Card
 • Mastercard
 • si dhe pagesa Cash

Rekomanduar nga

 
 

Ku ndodhemi?